O firmie

Rodzinna firma z tradycjami założona w roku 1974

Od roku 1992 posiadam dyplom Mistrza w Rzemiośle Stolarstwo nadany przez Izbę Rzemieślniczą w Lublinie. Należę również do cechu.
Firma Lubstol dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze wykonuje szeroką gamę wyrobów z drewna rodzimego oraz egoztycznego. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

To nasza specjalność! Tematyką schodów zajmujemy sie kompleksowo począwszy od pomiaru, projektu przez produkcje po montaż. Produkujemy schody samonośne jak i obkładane na beton. Podstawą naszych schodów jest drewno krajowe głównie dąb i jesion, miemniej jednak używamy również drewna gatunków egzotycznych. Oferujemy połączenia naturalnego drewna z elementami stalowymi, szklanymi przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Na życzenie klienta dokonujemy barwienia drewna na określony kolor.
Nieszablonowe rozwiązania. Produkujemy kompletne okna nietypowe oszkolne i okute. Okna łukowe nadają klasycznego charakteru każdej inwestycji. Na nasze okna udzielamy 5 lat gwwarancji.
Nasze drzwi wykonywane są z niezwykłą starannością według najwyższych standardów jakościowych. Wykonujemy drzwi zarówno klasyczne jak i nowoczesne, stylizowane z rzeźbieniami, pod wymiar zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klienta. Nasze drzwi są ozdobą zarówno w budynkach jednorodzinnych jak i obiektach użyteczności publicznej.Dbamy, aby były eleganckie i funkcjonalne z zachowaniem najlepszej trwałości. Dzięki zastosowaniu drewna są przyjazne dla środowiska naturalnego. Zapewniają również świetną izolację termiczną. Wykazują odporność na szybkie zmiany temperatury otoczenia.
Meble inne niż wszystkie. Obecnie najbardziej popularnymi materiałami do produkcji mebli są płyty wiórowe oraz średniej gęstości płyty pilśniowe (mdf). My również takie oferujemy, ale proponujemy również coś innego. Naturalne drewno po stokroć zyskuje na wartości. Dzieje się tak dlatego, że jest ono materiałem mniej popularnym, ekologicznym, a przede wszystkim naturalnym i klasycznym. W naszej stolarni wykonujemy różnego rodzaju meble drewniane na zamówienie. Są to meble z litego drewna do salonu, sypialni, biura czy kuchni. Każdy mebel może zostać dowolnie wybariony i ozdobiony rzeźbionymi ornamentami.
Oferujemy pomoc w zaaranżowaniu przestrzeni opierając się na własnym doświadczeniu, aktualnych trendach i Państwa preferencjach. Pomożemy w doborze gatunków drewna na meble zgodnie z ich przeznaczeniem, pomożemy wybrać kolory bejc czy rzeźbionych elementów sztukateryjnych, razem z Państwem zaprojektujemy schody i wytyczymy ich bieg, a na koniec podzielimy się naszą wiedzą dotczącą pielęgnacji i ochrony naturalnego drewna tak, żeby służyło na lata.
Altany i domki ogrodowe to stały element architektury ogrodowej. Przy projektowaniu ogrodu ważne jest odpowienie rozplanowanie miejsc wypoczynku czy elementów dekoracyjnych. Pięknie urządzone pergole będą nie tylko cieszyły wzrok, ale dadzą też odrobinę cienia w upalne dni. Drewniane place zabaw czy przesłony z naturlanego drewna idealnie wkomponują się w zieleń traw i krzewów. Wykonane przez nas elementy wykonane są z przeznaczonych do tego gatunków drzew oraz zabebezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi.

Wiele naszych realizacji wykonywanych jest pod nadzorem konserwatora zabytków. Moża je spotkać na terenie starego miasta w Lublinie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz zachęcam do współpracy.Najwyższa jakość

  • Solidni i sprawdzeni dostawcy drewna
  • Najwyższej jakości narzędzia do obróbki
  • Okucia i mechanizmy najlepszych producentów
  • Certyfikowane lakiery, bejce i farby
  • Doświadczenie, wiedza, pasja